Professionální motocyklový kaskadér Pavel Vik

Vítejte na stránkách profesionálního motocyklového kaskadéra Pavla Vika!

TUNING MOTOR PÁRTY VYŠKOV

[24.04.2010]

Dnes jsem se vypravili do 200 kilometrů vzdáleného Vyškova na Tuning Motor Párty. Pod vedením skvělého pořadatele Libora Houště se tato akce vydařila.

Po tolika deštivých dnech svítilo sluníčko o106 :-) díky tomu a také díky podpoře diváků se povedlo i Pavlovo vystoupení. Byla to naše první letošní "show"

takže byl zpočátku hooooodně nervózní, ale jakmile usedne na motorku, cítí pod sebou přes 130 koní tak je strach tatam a Pavel je jak utržený ze řetězu, snaží

se co nejvíc předvést ke spokojenosti své a hlavně Vás, jeho fanoušků... (slečna kaskádérová Niki)


POZVÁNKA - TUNING MOTOR PÁRTY XII - VYŠKOV 2010

[23.04.2010]

Tímto bych Vás chtěl všechny srdečně pozvat na 1. vystoupení v nové sezóně 2010. Doufám, že Vás svým výkonem nezklamu a budete všichni opět tleskat, vřískat... jako když jsem u Vás ve Vyškově jezdil posledně... :-D :-) :-D  Taky doufejme, že vyjde počasí a celý víkend se na výbornou akci bude smát rozžhavené slunce i bezvětří... :-)

Těším se na Vás,

Váš kaskadér   -   Pavel Vik "MAX"


První letošní trénink...

[22.04.2010]

Zdravím všechny příznivce "STUNTRIDINGU". Právě dnes jsem se svým teamem absolvoval první oficiální trénink nové sezóny 2010 a myslím, že je vše dobře připraveno. Pravidelné zimní běhání a posilování se vyplatilo a doufám, že bude letošní sezóna alespoň stejně uspěšná, jako ty předchozí... Těším se na naše setkání při nejrůznějších akcích po celé "naší vlasti", ale i v zahraničí... HEZKÝ DEN VŠEM... :-)

ZIMNÍ SPÁNEK KONEČNĚ KONČÍ... :-)

[09.03.2010]

Ahoj, všechny Vás zdravím a po dlouhém zimním motorkářském spánku se těším na naše pravidelná setkání při všemožných akcích po celé naší krásné vlasti...

VIDEO - Motosraz KATEŘINA 2009

[22.08.2009]


SUPERMOTO HONDA DEN 2009

[15.05.2009]

Jako již každoročně jsme se na Masarykově okruhu v Brně opět aktivně zúčastnili velmi oblíbené motorkářské akce "SUPERMOTO HONDA DEN 2009". Sice byla tak trochu zima, ale vše se hlavním organizátorům redakci "SUPERMOTO" a firmě "HONDA Česká Republika" vydařilo na jedničku s hvězdičkou... Photo by ZLATAK = Díky... :-)


DRAGSTER Kolín 2007

[24.09.2007]

Článek z SHOW v Kolíně... www.kolinsky.denik.czdragstery

AUTOSALON - Automechanik

[22.09.2007]

Tahle sobota byla vcelku náročná. Hned po poledni, kdy MAX dojezdil SHOW v Kolíně jsme se museli co nejrychleji přemístit o nějakých 120 kilometrů dál do Ústí nad Orlicí, kde se konal již "9. ročník Autosalonu v areálu střední odborné školy automobilní". S malým zpožděním jsme dorazili na místo a téměř ihned po příjezdu začal Pavel svým uměním ohromovat velmi početné publikum... Plocha sice nebyla úplně ideální, ale akce byla opravdu výborná!!!


DRAGSTER Kolín 2007

[22.09.2007]

Jako již každoročně předváděl Pavel svou SHOW rozšířenou o některé nové kousky na závodech "DRAGSTERŮ" v Kolíně. Akci pořádal skvělý člověk a organizátor "pan RAŠKA" na uzavřené silnici 1. třídy, která už je bohužel díky silnému provozu přetížených kamiónů rok od roku více a více rozbitá. Maxovo vystoupení doprovázel velmi bouřlivý ohlas úžasného publika. Tímto Vám patří velké DÍK...