Professionální motocyklový kaskadér Pavel Vik

Vítejte na stránkách profesionálního motocyklového kaskadéra Pavla Vika!

GRAND PRIX BRNO 2006

[20.08.2006]

Každý fanda motocyklového sportu ví, že "GRAND PRIX BRNO" je největší motocyklová akce v ČR. Náš tým se jí měl účastnit svým vystoupením, ale nakonec bohužel nastaly malé komplikace, takže byla SHOW přeložena na příští ročník "GRAND PRIX ČR - BRNO 2007". Nicméně jsme byli pozváni jako hosté, takže jsme si tuto skvělou podívanou nenechali ujít! Fotky z "DEPA" mluví za vše..

VIII. STADION CUP 2006 - Břehy u Přelouče

[12.08.2006]

Tak tohle byla zatím asi nejlepší akce kterou náš tým v letošní sezoně zažil. Nikdy jsme neviděli větší show, než závody "Staďáků", navíc se akce konala přímo před "Autokempem Břehy", kde bylo veškeré zázemí. Jediný problém byla vyfrézovaná silnice, na které Max předváděl svou SHOW, byl to opravdu adrenalin! Počasí přálo a výbornou akci navštívilo skoro 4.000 úžasných diváků!!!
 


MOTOSRAZ PRASEK 2006

[15.07.2006]

Vyjížďka motorkářů z moto-srazu konaného v Praseku směřovala práve na letiště v KOBILICíCH, kde byl připraven program dvou profesionálních kaskadéru - Pavla Vika "MAXE" a Pepy Sršně. Další program proběhl po návratu z vyjížďky přímo v kempu, tam ukázal své umění Petr "KUCHTA" Kuchař a Mirek Lisý

TUNING PÁRTY 2006

[01.07.2006]

 Max a jeho skvělý Team absolvoval jedno z dalších vystoupení na královéhradeckém letišti na velmi vydařené akci "TUNING PARTY 2006" kterou mělo možnost shlédnout 25.000 diváků!


Reportáž s rozhovorem Pavla Vika, pořad Flash In – TV Óčko

[28.06.2006]

neděle 2. 7. 11 h - premiéra

pondělí 3. 7. 13 h - 1. repríza

úterý 4. 7. 21 h - 2. repríza

Sledujte soutěže, jedna soutěžní otázka se týká i Pavla Vika. Tato otázka by potom měla být uveřejněna na stránkách pořadu www.flash-in.cz


Start se podařil!

[20.06.2006]

Start na mistrovství se podařil a i přes Pavlovo zranění se podařilo dosáhnout alespoň na 6. místo. Pavlovi jsem velice pevně zabandážoval poraněný kotník, o berlích se přesunul na startovní čáru, odhodil berle a dal do vystoupení vše, co mohl. Myslím, že za Pavlovu jízdu v druhém kole by se nemusel stydět leckterý zdravý kaskadér. Někteří si z něho dokonce dělali srandu a nevěřili, že je zranění skutečné. Pavel to správně okomentoval větou : "Jezdí se srdcem a ne nohou." Na prvním místě skončil naprosto zaslouženě Marek Matoušek, který předvedl velice kvalitní vystoupení. Druhé místo obsadil zkušený Otakar Hrubeš, třetí Jaroslav Janovský a čtvrté Aleš Polák. Na pátém místě se s velkým překvapením umístil Petr Kozák. Toto umístění ze zúčastněných asi nikdo nepochopil a bylo to přinejmenším velice podivné. Jeho vystoupení nebylo vůbec na úrovni, obsahovalo velice málo prvků a podle mého názoru patřilo na jednu z posledních pozic. To není vše, akci moderoval Vilém Čok, který nejen zcela nezvládl svoji roli ( výroky jako "Yamaha CBR 6OORR" a další ). Moderátor akce tohoto formátu by měl alespoň znát názvy jednotlivých prvků. Mimo jiné se vlastně jaksi "zvrtla" celá akce, protože kalkulace pořadatelů asi nebyla zcela správná. Vyhlášení vítězů bylo naprosto odbyté a již zmíněná špatná kalkulace pořadatelů vedla pravděpodobně ke krachu pořádající firmy a tím i k velkým problémům s vyplácením honorářů vítězům soutěže. Jelikož jsem hlavní stan opustil před kompletním dořešením, nevím, zda k vyplacení výher vůbec došlo. Tato akce byla pro celý náš team velkým zklamáním.           

DLOUHÁ LHOTA a DRAG DAY 2006

[19.06.2006]

Tento víkend proběhly 2 vystoupení na akcích v Dlouhé Lhotě a v Hoškovicích. Publikum bylo skvělé a vytvořilo pro vystupování výbornou atmosféru. Obzvlášť vystoupení v Hoškovicích na Drag day se Pavlovi velice povedlo.


Účast na Mistrovství České Republiky ohrožena!

[17.06.2006]

Pavel "Max" má po středečním pádu  podvrtlý kotník a poškozené vazy na pravé noze. V současné době se pohybuje o berlích. Celý "Max" team i samotný závodník doufají, že start na tak důležitém závodě, jako je mistrovství republiky na domácí půdě, nakonec vyjde a že se "Max" do závodu dostane do lepšího zdravotního stavu.