Professionální motocyklový kaskadér Pavel Vik

Vítejte na stránkách profesionálního motocyklového kaskadéra Pavla Vika!

Reportáž s rozhovorem Pavla Vika, pořad Flash In – TV Óčko

[28.06.2006]

neděle 2. 7. 11 h - premiéra

pondělí 3. 7. 13 h - 1. repríza

úterý 4. 7. 21 h - 2. repríza

Sledujte soutěže, jedna soutěžní otázka se týká i Pavla Vika. Tato otázka by potom měla být uveřejněna na stránkách pořadu www.flash-in.cz


Start se podařil!

[20.06.2006]

Start na mistrovství se podařil a i přes Pavlovo zranění se podařilo dosáhnout alespoň na 6. místo. Pavlovi jsem velice pevně zabandážoval poraněný kotník, o berlích se přesunul na startovní čáru, odhodil berle a dal do vystoupení vše, co mohl. Myslím, že za Pavlovu jízdu v druhém kole by se nemusel stydět leckterý zdravý kaskadér. Někteří si z něho dokonce dělali srandu a nevěřili, že je zranění skutečné. Pavel to správně okomentoval větou : "Jezdí se srdcem a ne nohou." Na prvním místě skončil naprosto zaslouženě Marek Matoušek, který předvedl velice kvalitní vystoupení. Druhé místo obsadil zkušený Otakar Hrubeš, třetí Jaroslav Janovský a čtvrté Aleš Polák. Na pátém místě se s velkým překvapením umístil Petr Kozák. Toto umístění ze zúčastněných asi nikdo nepochopil a bylo to přinejmenším velice podivné. Jeho vystoupení nebylo vůbec na úrovni, obsahovalo velice málo prvků a podle mého názoru patřilo na jednu z posledních pozic. To není vše, akci moderoval Vilém Čok, který nejen zcela nezvládl svoji roli ( výroky jako "Yamaha CBR 6OORR" a další ). Moderátor akce tohoto formátu by měl alespoň znát názvy jednotlivých prvků. Mimo jiné se vlastně jaksi "zvrtla" celá akce, protože kalkulace pořadatelů asi nebyla zcela správná. Vyhlášení vítězů bylo naprosto odbyté a již zmíněná špatná kalkulace pořadatelů vedla pravděpodobně ke krachu pořádající firmy a tím i k velkým problémům s vyplácením honorářů vítězům soutěže. Jelikož jsem hlavní stan opustil před kompletním dořešením, nevím, zda k vyplacení výher vůbec došlo. Tato akce byla pro celý náš team velkým zklamáním.           

DLOUHÁ LHOTA a DRAG DAY 2006

[19.06.2006]

Tento víkend proběhly 2 vystoupení na akcích v Dlouhé Lhotě a v Hoškovicích. Publikum bylo skvělé a vytvořilo pro vystupování výbornou atmosféru. Obzvlášť vystoupení v Hoškovicích na Drag day se Pavlovi velice povedlo.


Účast na Mistrovství České Republiky ohrožena!

[17.06.2006]

Pavel "Max" má po středečním pádu  podvrtlý kotník a poškozené vazy na pravé noze. V současné době se pohybuje o berlích. Celý "Max" team i samotný závodník doufají, že start na tak důležitém závodě, jako je mistrovství republiky na domácí půdě, nakonec vyjde a že se "Max" do závodu dostane do lepšího zdravotního stavu.