HC OLYMP Praha /// SOUSTŘEDĚNÍ Liberec 2013

[09.09.2013]

Odkaz na článek o hokejovém soustředění s "HC OLYMP Praha", které se konalo poslední týden v srpnu v Liberci.

 

Bylo to super a už se těším na příště... :-)

 

Herec, moderátor a především zakladatel hokejového týmu hvězd HC Olymp Martin Dejdar opět vyjel se svým mančaftem na hokejové soustředění do Liberce. „Abych pravdu řek, už jsem se na kluky moc těšil. Akorát jsem dorazil z Ameriky, takže jsem odpočatý a připravený trénovat,“ přiznal Dejdar, který se na soustředění chopil i role trenéra. „Náš trenér má hodně práce, takže mi nic jiného nezbývalo, ale proč ne. Dělal a dělám v Olympu toho tolik, že mě role trenéra nijak nezaskočí,“ vtipkoval.

Hráči nejen několikrát denně trénovali na ledě, ale nezapomínali ani na dobrou věc. „Každý rok chodíme do Jedličkova ústavu, kde se vždycky s děckama skvěle pobavíme. Je pro nás opravdu moc důležité rozdávat radost. Na zápasech Olympu často věnujeme peníze místním charitám. V Liberci nás rádi vidí v Jedličkově ústavu, kam se moc rádi vracíme. Musím za všechny kliky říct, že nás ty dvě hodiny tady opravdu nadchnou, když vidíte ty děcka, jak jsou šťastní, že nás vidí. Je to fakt super,“ dodal herec. Vedle Dejdara se v Liberci objevil i komik Miloš Knor, herec Pavel Nový, zpěvák Sagvan Tofi, hokejista Jiří Hrdina či moderátorka Eva Decastelo. „Já klukům moderuji zápasy, a taky jsem ráda přijela na soustředění. Je to tu s nimi pecka,“ přiznala nadšeně Eva.

Během týdenního pobytu nezapomněli hráči navštívit i Kryštofovo údolí, kam do restaurace U Uhlířů chodí na tradiční husu s knedlíkem a se zelím. Pro pobavení hráčů se před slavnostním obědem představil motocyklový kaskadér Pavel Vik. Jeho gumování a motocyklová show doslova brala dech. „On je fakt třída. Jsem rád, že Pavel to stejně jako s motorkou, umí i s hokejkou a patří do našeho týmu,“ pochvaloval si Martin, který jako trenér všechny hráče pěkně na ledě proháněl...

 

Celý článek najdete zde:

 

http://www.topvip.cz/celebrity/martin-dejdar-opet-cepoval-sve-ovecky

 

a

 

http://www.iglanc.cz/martin-dejdar-takhle-vali-na-lede/