Motosraz KATEŘINA 2013

[24.06.2013]

Odkaz na fotogalerii z LUXUSNÍHO MOTOSRAZU KATEŘINA ve Dvoře Králové nad Labem: http://www.cernijezdci.cz/

 

INFO O MOTOSRAZU (zkopírováno z oficiálních internetových stránek motoklubu):  

...tak je to za námi, shrnutí a poděkování...

Tak a tři dny utekli jako voda, motosraz už je minulostí.

Počasí se vydařilo, což je velká část úspěchu a i program, se s velkým úsilím, podařilo dodržet. Spanilá jízda byla početná a snad i ta se vám líbila. Pokud ne, písněte co zlepšit.
Následné vystoupení MAXe, Pavla Vika, se také snad líbilo. I když Pavel byl nachlazen a bylo to na něm znát, tak na výkonu ne. Alespoň pro mě byl zase exclentní. Smůlou bylo vyválení motorky jednoho bikera po akci, kde to schytala i jeho spolujezdkyně. Museli jsme zavolat záchranné složky, protože to nevypadalo moc dobře. Nakonec se jak biker, tak spolujezdkyně dostali po ošetření zpět na Kateřinu. Myslím si, že patří poděkování těm, kteří pomohli než dorazila sanitka Bylo nás víc. Přítomen při pomoci byl i zmiňovaný Pavel Vik alias Max. Takže i jemu díky.
No a v kempu? Spousta soutěží, kapely a kdo jste tam byl, tak svůj obrázek máte. Písněte nám prosím váš názor. Zkusíme být příští rok ještě lepší :o).
Dnes se konaly už jen soutěže guma a hod vajíčkem. Poté odjezd domů a my se pustili do rozebírání. 

Takže díky vám všem, kteří jste se dostavili. Děkujeme moc sponzorům, protože bez nich by to nešlo. Děkujeme všem pomocníkům, kteří s námi trávili čas. A také děkuji kolegům, přátelům z motoklubu, za perfektní zázemí.

Další poděkování patří Pavlu Vikovi a jeho týmu za vystoupení, které bylo domluveno na poslední chvíli, kvůli zranění Mirka Lisého.